Joanna Krupa i kłopoty z czworonogami

„Misja Pies” już 4 marca na antenie TVN

Joanna Krupa w nowym programie TVN „Misja Pies”. Partnerem programu jest firma Bayer.  Gwiazda, kochająca zwierzęta,  razem z grupą specjalistów, będą wspierali swoją wiedzą
i doświadczeniem rodziny, przed którymi stoją wyzwania związane z wychowaniem czworonogów.
W kolejnych odcinkach pomogą także znaleźć dom psom czekającym w schroniskach.

 

Bayer uczestniczy w projektach dotyczących dobrostanu zwierząt na całym świecie. Od wielu lat zajmuje się ochroną i zachowaniem zdrowia zwierząt, tak więc z wielką radością został partnerem i sponsorem programu „Misja Pies”, który skierowany jest do wszystkich miłośników kudłatych czworonogów.  Jak stworzyć najlepszy dom dla pupila i stać się jego świadomym opiekunem? Czym charakteryzuje się idealne środowisko, w którym pies powinien się wychowywać? Jak chronić czworonożnych członków rodziny, aby cieszyli się zdrowiem
i dobrą kondycją przez całe życie? Odpowiedzi na te i inne pytania właśnie w programie „Misja Pies”. Program będzie m.in. promował odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami. Jednym z jej głównych elementów jest profilaktyka zdrowotna. Firma Bayer posiada szerokie doświadczenie w segmencie produktów weterynaryjnych dla zwierząt towarzyszących i jest liderem w segmencie preparatów przeciwpasożytniczych. Z badań prowadzonych przez Bayer wynika, że jedynie ok. 20% psów i kotów w Polsce jest regularnie zabezpieczanych przed inwazją pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych. Poprzez udział w programie Bayer chciałby zwrócić uwagę na ważność tego problemu, przyczynić się do ochrony ludzi i ich czworonożnych przyjaciół, przed wieloma groźnymi chorobami.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Wierny, oddany i kochający. Rzeczywistość potrafi jednak zaskakiwać. Co zrobić, jeżeli ukochany zwierzak jest niesforny i nieprzewidywalny? Jak zrozumieć jego zachowania, potrzeby i nauczyć posłuszeństwa? Posiadanie czworonoga wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, a opieka nad nim to spore wyzwanie dla całej rodziny. Odpowiedzi poszuka najbardziej zakochana w zwierzętach gwiazda – Joanna Krupa wraz ze zwierzęcym behawiorystą. Odwiedzą bohaterów w ich domach,  będą wsparciem w procesie adopcyjnym i w budowaniu relacji z pupilem. Program składa się z 12 odcinków, w każdym z nich widzowie będą mogli śledzić historie różnych bohaterów - kibicować opiekunom szukającym pomocy w wychowywaniu swoich pupili lub trzymać kciuki za osoby, które chciałyby przyjąć czworonożnego członka do swej rodziny.

Pierwszy z 12 odcinków programu zostanie wyemitowany na antenie TVN w sobotę 4 marca o godzinie 16:25. Powtórki będą emitowane m.in. w poniedziałki o 21:25 na antenie TVN Style.